HISTORIA FIRMY

Przedsiębiorstwo Mazowieckie Zakłady Graficzne spółka jawna (MZGraf) to firma działająca w sektorze usług poligraficznych. Firma została założona w 1990 roku pod Mazowieckie Zakłady Graficzne Drukarnia Prywatna Jarosław Zaczek, Bogusław Kozakiewicz, Andrzej Fiłończuk. Wszyscy wspólnicy posiadają długoletnie doświadczenie w przemyśle poligraficznym oraz przygotowanie zawodowe do pełnienia funkcji zarządzających.

Obecnie firma jest jedną z czołowych drukarni w regionie, cały czas pracując nad umocnieniem swojej pozycji na rynku regionalnym oraz krajowym. Dynamiczny rozwój spółki jest wynikiem zarówno inwestowania w nowości techniczne i technologiczne, jak też doskonalenia zarządzania i organizacji pracy w zakładzie.

Firma MZGraf dzięki profesjonalizmowi działania oraz rzetelnej i sprawnej obsłudze pozyskała szereg wiernych klientów z branży spożywczej, w tym głownie mięsnej i mleczarskiej.  Klienci zgłaszający się do Mazowieckich Zakładów Graficznych oczekują przede wszystkim usług wykonywanych na wysokim poziomie jakościowym i z zachowaniem krótkiego terminu realizacji.

Spółka dywersyfikuje swoją ofertę sprzedażową w zależności od potrzeb zgłaszanych na rynku, który obsługuje. W chwili obecnej firma oferuje usługi w zakresie druku, uszlachetniania druku oraz usługi introligatorskie. Doświadczeni pracownicy oraz zainstalowany park maszynowy umożliwia realizację zamówień spełniających wysokie normy jakości.

Zapraszamy do współpracy.